Erasmus+ mobilitási hét az Európa 2000 Gimnáziumban
2026 áprilisában intézményünk életében kiemelkedő jelentőségű nemzetközi programsorozat valósult meg az ERASMUS+ Mobilitási Hét keretében, amelyet hagyományteremtő szándékkal szerveztünk meg az Európa 2000 Gimnáziumban. Célunk egy olyan szakmai és kulturális esemény megteremtése, amely hosszú távon is meghatározó eleme lehet iskolánk nemzetköziesítési folyamatának, hasonlóan az őszi időszakban rendszeresen megszervezett ERASMUS DAYS témanapunkhoz.

















































